Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/kadins/public_html/wp-content/themes/Exciter/languages/en.mo/tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (/home/kadins:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/kadins/public_html/wp-includes/l10n.php on line 457
Dapoksetin | Kadın Sitesi, Kadınlar Kulubu, Sağlık, Moda, Güzellik, Makyaj,Siteleri

Dapoksetin

Mart 9, 2011 Yorum yok »

Dapoksetin

Dapoksetin, Dapoksetin fiyatı, dapoksetin nedir, depoksetinin nerde bulunur, dapoksetinin nereden temin edilir, dapoksetinin nereden temin edebilirim, dapoksetinin nasıl temin ederim, dapoksetine ne demek, Dapoksetin yararları, Dapoksetin yan etkileri

Paris’te düzenlenen Üçüncü Uluslararası Cinsel Tıp Dernekleri Kongresi’nde ISSIR (Uluslararası Cinsel Sorunlar ve İktidarsızlık Araştırmaları Derneği) Başkanı Prof. Dr. Jacques Buvat, 22 ülkeden, altı bin erken boşalma sorunu bulunan erkek üzerinde denenen dapoksetinin boşalma süresini üç katına kadar uzatabildiğini söyledi.


   

Prof. Dr. Buvat, “Sadece reçeteyle satılabilen ilacı 18-64 yaş arasındaki erkekler kullanabilir. Söz konusu ilaç, boşalma süresinin uzatma, boşalmanın kontrolü ve erken boşalmaya bağlı stres seviyesinin azaltılmasında etkin bir çözüm sağladı. Libido ve ereksiyon üzerindeki olumsuz etkisi yok. 24 saatte bir dozdan fazla alınmamalı” dedi.

Boşalma süresinin erkekten erkeğe değiştiğini ancak genel olarak bir-on dakika sürdüğünü belirten Prof. Dr. Buvat, “Ortalama süre dört-beş dakika. Boşalma, bir dakikadan önce oluyorsa erken. Erken boşalma sorunu bulunan grubun ortalama süresi 30 saniye” dedi.

Dr. Alessandra Graziottin “Erken boşalma, ereksiyon sorunundan daha sık görülüyor. Erkekler bu konuda konuşmayı sevmiyor ve yüzde 40 oranında alkole sığınıyor” dedi.

Prematüre Ejakülasyon (PE) tedavisinde onaylanan, Dapoksetin etken maddeli ilk reçeteli oral tedavi Stockholm’de yapılan bir toplantıyla ilk kez medikal basına tanıtıldı. Mart 2009 itibariyle Avusturya, Finlandiya, Portekiz ve İsveç’te sağlık otoritelerinden resmi onay alan söz konusu tedavinin önümüzdeki aylarda diğer AB ülkelerinde de onaylanması bekleniyor.

23 Mart 2009 – Avrupa Üroloji Derneği’nin 24. yıllık kongresi 17–21 Mart 2009 tarihleri arasında Stockholm’de düzenlendi.Janssen-Cilag, kongre kapsamında tıp dünyasında Prematüre Ejakülasyon (PE) olarak tanımlanan ve en yaygın erkek sağlık sorunlarından biri kabul edilen erken boşalma sorununa yönelik geliştirdiği etken maddesi Dapoksetin olan ilk reçeteli tedaviyi, AB ülkelerinin belli başlı medikal yayınlarının temsilcileri ve editörlerine yönelik özel bir bilgilendirme toplantısında tanıttı.

Prof. Dr. Stefan Arver (İsveç Karolinska Üniversitesi Hastanesi), Prof. Dr. Francois Giuliano (Paris Raymond Poincaré -Garches- Tıp Üniversitesi Hastanesi), Prof. Dr. Ian Banks (Avrupa Erkek Sağlığı Forumu Başkanı) ve Prof. Dr. Hartmut Porst’un (ESSM (Avrupa Cinsel Tıp Topluluğu) Başkanı) katıldığı bilgilendirme toplantısında, PE tedavisinde onaylanan ilk reçeteli oral tedavi olma özelliğini taşıyan, ‘Dapoksetin’ etken maddeli yeni bir tedavi ilk kez medikal yayın temsilcilerine tanıtıldı.

Söz konusu yeni tedavi hakkında bilgi veren Prof. Dr. Hartmut Porst sunumunda PE’de davranışsal tedaviler, topikal tedaviler antidepresan tedavileri gibi mevcut yöntemlerin etkili bir tedavi için yeterli olmadığına dikkat çekti. Dr. Porst, PE’nin bugüne kadar karşılanmamış bir tedavi ihtiyacı olduğunu belirterek Dapoksetin etken maddeli yeni tedavinin PE konusunda geliştirilen ilk onaylı tedavi olduğunu kaydetti. Dr. Porst ayrıca erken boşalması olan 6.000’in üzerinde hastada yapılan araştırmalarda söz konusu tedavi ile boşalma süresinin uzatılması, boşalmanın kontrolü ve erken boşalmaya bağlı stres seviyesinin azaltılması üzerine etkin bir çözüm sağlandığına dikkat çekti.

Toplantının konuşmacılarından Prof. Dr. Stefan Arver ise, erkek sağlığıyla ilgili konuların toplum ve medya gündeminde yeterince ele alınmadığına dikkat çekerek PEnin erkek sağlığı açısından henüz karşılanmamış bir sorun olduğunu belirtti.

Dapoksetin ilacını Nereden bulabilirim Diyorsanız… Eczaneler ilk Tercihiniz Olabilir..

Eğer kimliğinizi Belli Etmeden Kargo Yolu ile Alım Yapmak isteyenler için Araştırdık

Satıcı iletişim Adresi:  jilet@windowslive.com

Yorum Yazın


6 + 5 =